Studia podyplomowe WSAiB Marketing i Public Relations w internecie edycja 2012/2013

Studia podyplomowe WSAiB Marketing i Public Relations w internecie edycja 2012/2013

Alicja Kosicka i Jarosław Marciuk z Inspiros Consulting byli wykładowcami studiów podyplomowych WSAiB Marketing i Public Relations w internecie. Podczas zajęć Multimedia w PR internetowym ze studentami w praktyczny sposób realizowaliśmy zagadnienia związane z kulturą wizualną, konwergencją mediów oraz promocją marki w internecie.

Studenci tworzyli memy, korzystali z Instagrama używając hashtaga #wsaib oraz realizowali  zadania filmowe przy pomocy aplikacji SocialCam i Vine.

Mem WSAiB Gdynia harlem shake studia podyplomowe marketing

Warsztaty filmowe czyli kręcimy Harlem Shake. Studenci pod naszym kierunkiem zrealizowali film Harlem Shake.

studia podyplomowe gdynia wsaib warsztaty filmowe

Filmowy efekt zajęć:


Jedyne w swoim rodzaju w Polsce studia podyplomowe Marketing i Public Relations w Internecie w praktyczny sposób przedstawiają zagadnienia związane z PR i marketingiem internetowym. Studia  organizowane są przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu oraz Projekt PR. Zadaniem studiów podyplomowych jest przygotowanie profesjonalnych kadr w obszarze Public Relations i marketingu, posiadających nowoczesne kwalifikacje i umiejętności wykorzystania narzędzi internetowych, tworzenia strategii i realizowania kampanii w oparciu o najlepsze praktyki marketingu internetowego oraz działań PR w Internecie. Szczegóły na stronie WSAiB.