Szkolenie dla pracowników Informacji Turystycznej w Kujawsko-Pomorskim

Szkolenie dla pracowników Informacji Turystycznej w Kujawsko-Pomorskim

Inspiros przeprowadził dwudniowe szkolenie dla pracowników informacji turystycznej z Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Szkolenie było poświęcone zagadnieniom dotyczącym obsłudze klienta-turysty w punkcie IT, współpracy w turystyce, komunikacji oraz budowaniu pozytywnych relacji pomiędzy wszystkimi podmiotami obsługującymi ruch turystyczny.

W szkoleniu udział wzięło dwudziestu pracowników jednostek IT z terenu Kujaw i Pomorza, między innymi z Torunia, Bydgoszczy, Brodnicy, Żnina, Koronowa, Inowrocławia, Tucholi, Świecia, Nieszawy, Włocławka, Ciechocinka. Szkolenie zostało zrealizowane na zlecenie Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej, która prowadzi program cyklicznych szkoleń i warsztatów z zakresu systemu informacji turystycznej. Podczas spotkania zaprezentowano również zagadnienia marketingu internetowego jako narzędzia promocji na przykładzie portalu visitkujawsko-pomorskie.pl.

Szkolenie odbyło się w hotelu Daglezja w Przysieku w pobliżu Torunia. W przerwie między zajęciami uczestnicy szkolenia mieli okazję poznać jeden z nagrodzonych przez K-POT w 2008 roku produkt turystyczny – Szkołę Leśną na Barbarce.

Druga część szkolenia planowana jest po zakończeniu sezonu turystycznego pod koniec roku 2009.