Szkolenia Welcome to Gdańsk – Droga idealnego Informatora turystycznego

Szkolenia Welcome to Gdańsk – Droga idealnego Informatora turystycznego

„Droga idealnego Informatora” w projekcie „Welcome to Gdańsk” Gdańskiej Organizacji Turystycznej to szkolenia dla pracowników Informacji Turystycznej z Gdańska, Sopotu i Gdyni. Cykl szkoleń obejmuje tematy: Etapy profesjonalnej rozmowy z elementami sprzedaży oraz Znaczenie różnic kulturowych w obsłudze ruchu turystycznego.

Szkolenia prowadzone przez trenerów Inspiros Consulting Group będą odbywać się w Hotelu Radisson Blu w Gdańsku, przy ulicy Długi Targ 19, w okresie maj- czerwiec 2011r.

Tematy zajęć zostały przygotowane szczególnie z myślą o pracownikach obiektów kulturalnych, muzealnych, noclegowych oraz Informatorów Turystycznych tak, by dobrze przygotować się do nadchodzącego sezonu turystycznego oraz obsługi klientów podczas dużych wydarzeń odbywających się w przyszłości w Trójmieście, takich jak m.in. Euro 2012.

Tematy szkoleń w projekcie szkoleniowym dla pracowników Informacji Turystycznej „Droga idealnego Informatora”

  • Szkolenie 1 : „W centrum informacji” – etapy profesjonalnej rozmowy z elementami sprzedaży.
  • Szkolenie 2 : „Co kraj to obyczaj”- znaczenie różnic kulturowych w obsłudze ruchu turystycznego.

Terminy szkoleń MODUŁ I „Droga idealnego Informatora” dla pracowników Informacji Turystycznej

  • Grupa I.1 10,11.05.2011
  • Grupa I.2 13, 26.05.2011

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do dnia 30.04.2011r. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc szkoleniowych, Gdańska Organizacja Turystyczna zastrzega sobie prawo do zmiany wybranego przez uczestnika terminu na inny. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.welcometogdansk.com.pl

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu p. Katarzyną Błaszczyk welcome@gdansk4u.pl bądź pod nr tel. (58) 301 43 55.