Studia podyplomowe WSAiB Marketing i Public Relations w internecie edycja 2013/2014

Studia podyplomowe WSAiB Marketing i Public Relations w internecie edycja 2013/2014

Jesienią rozpoczynają się jedyne w swoim rodzaju w Polsce studia podyplomowe Marketing i Public Relations w Internecie, które w praktyczny sposób przedstawiają zagadnienia związane z PR i marketingiem internetowym. Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu oraz Projekt PR organizują  drugą edycję studiów podyplomowych, których zadaniem  jest przygotowanie profesjonalnych kadr w obszarze Public Relations i marketingu. Osoby uczestniczące w zajęciach w Gdyni posiądą kwalifikacje i umiejętności wykorzystania nowoczesnych narzędzi internetowych, tworzenia strategii i realizowania kampanii w oparciu o najlepsze praktyki marketingu internetowego oraz działań PR w Internecie. 

Kadrę wykładowców edycji 2013/2014 stanowią praktycy PR i marketingu internetowego: Marta Szadowiak, Tomasz Nadolny, Paweł Tkaczyk, Jakub Prószyński, Wojciech Kreft, Artur Jabłoński, Maciej Śledź, Bartek Kotowicz, Jacek Kłosiński, Anna Miotk.

Po raz drugi wykładowcami będą również Alicja Kosicka i Jarosław Marciuk.

Zajęcia z tematu Multimedia w PR Internetowym (podstawy fotografii, fotografia mobilna, Instagram; podstawy tworzenia filmów, video online, Vine, Youtube, Vimeo, Instagram, Viddy) planowane są 7-8.03.2014.

28.06.014 odbędą się zajęcia Sztuka wystąpień – warsztaty wizerunku (studio radiowe, telewizja internetowa, wystąpienia publiczne).

Szczegóły na stronie WSAiB