Premiera katalogu Pomorskie inspiracje na weekendy i wakacje

Premiera katalogu Pomorskie inspiracje na weekendy i wakacje

23 unikatowe oferty obiektów noclegowych z Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz blisko 40 z całego Województwa Pomorskiego w tym z takich miejscowości jak Ustka, Jurata, Krynica Morska, Łeba, Władysławowo, Gniew i Krokowa. Katalog „Pomorskie inspiracje na weekendy i wakacje” przygotowany przez Inspiros Consulting Group dla Pomorskiej Regionalnej Organizację Turystycznej miał swoją premierę podczas targów turystycznych GTT w Gdańsku w 2011 r.

Publikacja skierowana jest do turystów, którzy poszukują ciekawych miejsc i ofert na spędzenie wolnego czasu na północy Polski. W katalogu prezentowane są hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, gospodarstwa agroturystyczne oraz inne obiekty noclegowe, których oferty stanowić będą ciekawą bazę pomysłów wypoczynku w Województwie Pomorskim.

Okładka katalogu Pomorskie inspiracje na weekendy i wakacje. Kampania Nabierz Kolorów, pakiety i oferty turystyczne województwa pomorskiego
Prezentowane obiekty w katalogu oprócz standardowych usług noclegowych wyróżniają się interesującą ofertą (inne usługi, atrakcje) i/lub ciekawą lokalizacją.  Promocja w katalogu to wyjątkowa okazja dla pomorskich hoteli, pensjonatów, agroturystyki do włączenia się do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej Województwa Pomorskiego „Pomorskie. Nabierz Kolorów”.