Strona internetowa, blog i social media projektu Program promocji tras rowerowych w Polsce Wschodniej

Strona internetowa, blog i social media projektu Program promocji tras rowerowych w Polsce Wschodniej

Stworzyliśmy stronę internetową  www.provestigo.pl projektu”Program promocji i rozwoju tras rowerowych w Polsce Wschodniej na lata 2013-2020″

Oprócz informacji o projekcie stworzony został blog Marcin w podróży. Blog to relacja z rowerowego audytu planowanych tras rowerowych w Polsce Wschodniej. Doświadczony rowerzysta  przejedzie blisko 2 000 km wzdłuż planowanych tras weryfikując jej atrakcyjność, otoczenie przez które przebiega i lokalizując proponowane miejsca odpoczynku rowerzystów. Do pomysłu stworzenia bloga dołożyliśmy naszą wiedzę  i doświadczenie w mediach społecznościowych. Bloger – rowerzysta relacjonuje codziennie swoją podróż na blogu oraz na FacebookuTwitterzeGoogle+,  Instagramie oraz robi meldunki na Foursquare.

Wartością dodaną dla osób obserwujących rowerzystę jest możliwość śledzenia danych z przejazdów poszczególnych odcinków (trasa, czasy, wysokości, liczba spalonych kalorii, itp) w serwisach Traseo Endomondo.

Po założeniu profili w social media, odpowiednim zsynchronizowaniu publikowanych w nich treści ze stroną internetową, przeszkoliliśmy audytora z ich korzystania. Podczas podróży rowerzysta wykorzystuje smartfon Samsung Galaxy SIII Mini.