Katalog Pomorskie inspiracje na weekendy i wakacje Nabierz Kolorów

Katalog Pomorskie inspiracje na weekendy i wakacje Nabierz Kolorów

Katalog „Pomorskie inspiracje na weekendy i wakacje” przygotowany przez Inspiros Consulting Group dla Pomorskiej Regionalnej Organizację Turystycznej miał swoją premierę podczas targów turystycznych GTT 2011 w Gdańsku.

23 unikatowe oferty obiektów noclegowych z Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz blisko 40 z całego Województwa Pomorskiego w tym z takich miejscowości jak Ustka, Jurata, Krynica Morska, Łeba, Władysławowo, Gniew i Krokowa.

Wydawnictwo jest produktowym uzupełnieniem kampanii promocyjnej „Pomorskie. Nabierz kolorów”, która rozpoczęła się w kwietniu 2011 r.

 

Publikacja skierowana jest do turystów, którzy poszukują ciekawych miejsc i ofert na spędzenie wolnego czasu na północy Polski. W katalogu prezentowane są hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, gospodarstwa  agroturystyczne oraz inne obiekty noclegowe, których oferty stanowić będą ciekawą bazę pomysłów wypoczynku w Województwie Pomorskim.

Prezentowane obiekty w katalogu oprócz standardowych usług noclegowych wyróżniają się interesującą ofertą (inne usługi, atrakcje) i/lub ciekawą lokalizacją. Promocja w katalogu to wyjątkowa okazja dla hoteli, pensjonatów, oraz innych obiektów  noclegowych do włączenia się doogólnopolskiej kampanii promocyjnej Województwa Pomorskiego „Pomorskie. Nabierz Kolorów”. Działania w kampanii obejmują promocję różnych form wypoczynku o każdej porze roku. Celem kampanii jest wzmocnienie marki Województwa Pomorskiego jako atrakcyjnej destynacji turystycznej.

Dystrybucja katalogu

Wydawnictwo będzie dystrubuowane na największych  targach turystycznych w Polsce m.in. :

1.    Targi Lato w Warszawie – kwiecień
2.    Gdańskie Targi Turystyczne – kwiecień
3.    Targi Turystyczne Wrocław – kwiecień
4.    Tour Salon – Poznań – październik

Dystrybucja obejmie także imprezy promocyjne z udziałem PROT, punkty informacji turystycznej na  lotnisku oraz w całym Trójmieście. Ponadto publikacja będzie rozprowadzana wśród krajowych touroperatorów, biur podróży, pośredników turystycznych, co może zaowocować nowymi  powiązaniami branżowymi.

Dodatkowo oferty zostały umieszczone na portalu administrowanym przez PROTwww.poznaj3miasto.pl, jak również promowane są za pośrednictwem fanpage Facebook .