Karta Turysty bezpłatnie za meldunki na Foursquare

Karta Turysty bezpłatnie za meldunki na Foursquare

Od 16 kwietnia do końca miesiąca w czterech punktach informacji turystycznej w Gdańsku osoby, które dokonają check-in na Foursquare otrzymają bezpłatnie Kartę Turysty. Akcja promocyjna przygotowana przez Gdańską Organizację Turystyczną i Inspiros Consulting Group związana jest z ogólnoświatowym dniem fanów aplikacji Foursquare tzw. 4sqDay.

Karta Turysty to oferta stawiająca na konkretne korzyści. W ramach oferty Karty Turysty „Gdańsk-Sopot-Gdynia-Plus” dostępnych jest ponad 230 zniżek u Partnerów Karty. Zniżki te mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Wśród propozycji znajdują się: muzea, noclegi, spektakle, koncerty, wystawy, zakup pamiątek, książek i biżuterii bursztynowej, restauracje, puby, kluby, wypożyczanie sprzętu wodnego, wypożyczanie aut, rozgrywki paintballowe, atrakcje w Aquaparku, wizyty w studiu urody, rozrywka i wiele, wiele innych możliwości. Szczegóły na stronie Karty Turysty.

Teraz kartę można trzymać za darmo. Wystarczy dokonać check-in na Foursquare w danym punkcie informacji turystycznej podczas trwania promocji i odebrać bezpłatnie Kartę Turysty.

4sqday informacja turystyczna Gdańsk Foursquare special Polska Karta Turysty

Punkty informacji turystycznej w Gdańsku, biorące udział w akcji na Foursquare

 

Dla Gdańskiej Organizacji Turystycznej stworzyliśmy w zeszłym roku foursquare`owe Brand Page Karty Turysty. Wersja polska foursquare.com/kartaturysty i angielska foursquare.com/touristscard. Na stronach znajdują się tematyczne listy oraz ponad 400 zdjęć i porad dotyczących obiektów, które są w programie Karty Turysty.

16 kwietnia 2013 to dzień w którym 33 miliony użytkowników Foursquare obchodzi swoje święto. Foursquare, w skrócie 4sq, to serwis geolokalizacyjny dostępny w wersji www oraz w formie darmowej aplikacji na urządzenia mobilne. Korzystanie polega m.in. na: odkrywaniu miejsc, meldowaniu się i zbieraniu punktów, dzieleniu się zdjęciami, poradami i rekomendacjami danego miejsca ze znajomymi. Foursquare umożliwia odnalezienie znajomych w pobliżu, zdobywanie odznak i korzystanie z promocji tzw. Specials. Dodatkowe informacje o Foursquare na naszym blogu.